Pranic Healing 

energetické  léčení

Mistr Choa Kok Sui
Mistr Choa Kok Sui
Pranic Healing je vysoce účinný a důkladně propracovaný systém energetického ošetření, jehož zakladatelem je mistr Choa Kok Sui. Který se celý život intenzivně věnoval studiu  zákonitostí práce s životní energií a díky němu a jeho učiteli Mahaguruji Mei Lingovi, vznikla současná podoba Pranic Healing. Mistr Choa Kok Sui založil manilský Institut for Inner Studies a dobročinnou nadaci World Pranic Healing Foundation Inc. Za svůj život napsal více jak 20 knih. 
 

Co když nemoc a stánutí těla je jen jiný úhel pohledu, který můžeme změnit?
O čem je tato metoda ?
O čem je tato metoda ?

Pranic Healing je neinvazivní bezdotyková metoda, která, pomáhá uzdravit tělo i mysl díky harmonizaci naší energie pomocí prány - životní energie.

Pranic Healing pracuje na úrovni energetického těla, které se rozprostírá kolem fyzického těla a nazýváme ho vnitřní aura. Onemocnění těla může být způsobeno jak nedostatkem, tak i dlouhotrvajícím přebytkem prány v daném místě a tím dochází k částečné nebo celkové blokaci okolních jemných meridiánů. Tzn., že prána (energie) nemůže volně proudit dovnitř a ven kolem postižené oblasti.

Během ošetření dochází k energetickému čištění postižených míst a čaker a následnému zpětnému doplnění léčivé energie.

Toto ošetření pomáhá:
  • jak na fyzické, tak i emocionální rovině
  • výborně funguje i na dálku
  • může být použita obecně nebo i na cílený zdravotní problém
  • urychluje léčení


Jak probíhá ošetření ?
Jak probíhá ošetření ?

Ošetření probíhá v sedě nebo vleže, v pocitu celkového uvolnění a relaxace.

Během ošetření terapeut bezdotykově ošetřuje jednotlivé části těla a čakry Vašeho energetického těla. Postupně odstraňuje všechny disbalance a uvádí jeho energetické tělo do rovnováhy. Nakonec provede energetizaci všech ošetřovaných částí těla.

Ošetření nastartuje proces, při kterém dochází k postupnému uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme a které nám brání žít šťastný život.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních priorit klienta.

Klient se po ošetření cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný. 

Toto ošetření lze provádět i na dálku.


Ceník

První ošetření 

850 Kč

Balíček 3 ošetření 

2.200 Kč

Balíček 5 ošetření


3.500 Kč